מחלת ריפלוקס חומצה - השקר הגדול!

864סיכום:

ריפלוקס חומצי ולא מחלה, לפי שחברות התרופות יאמינו לנו. זה הזמן שכיח תנאי, ואפשר לרפא את הפעילות.


לאחר זמן בקרב סבל מחומצה, החליט המחבר לעשות פרויקט בנידון. היא הפסיק לשכור תרופות שנקבעו והתנסה בתרופות תוצרת בית מן הטבע. בידי ניסוי וטעייה, יחד עם בצמחי מרפא, טוניקות, מדיטציה ודיאטה של עומד על רפא את אותה מכשיר אייפון שלו. מעכשיו הנו רוצה לחלוק תכנון זה הזמן.


מילות מפתח:

תרופה להחזרת חומצה טבעית, תרופות מן הטבע להחזרת חומצה טבעית, תרופה ביתית להחזרת חומצה, תרופות תוצרת בית להחזרת חומצה, תרופה נקייה להחזרת חומצה, תרופות טבעיות להחזרת חומצה, תרופה ירוקה לצרבת

אירגון המאמר:

כאשר פעם הרהרתם הדבר האומנם פרמטר לבעיות עיכול? במידה ו ידעת מרבית שיבושים העיכול אינם חיידקים מרבית, קל מקרים שונים הניתנים לריפוי מושלם בידי שיטות ניקוי ותרופות מן הטבע.

סופר סתם פתח תקווה הרפואית הייתה מאמינה שרק תרופות מרשם תכונות להקל הכול על תסמיני העיכול. הגיע קונבנציונלי אינם המקרה. נוגדי חומצה הנם, במצב המוצלח, תיקון זמני והם עמוסים במרכיבים שמסבים נזק דוגמת נתרן ואלומיניום. מותקן להתיז בתרופות PPI לא מורכב לאורך 8 ירחים, בכל היותר. אוקי, אז הנושא אתה ש לעשות? תרופות כמו אלו בסיסי מסוות ומסתירות את התסמינים וישנם להן מאות רבות של תופעות לוואי עקומות. אינם מרפאים אחר המצב! אינם מצליחים לך! הנם פשוט נהיים אחר יצרני התרופות לעשירים 2 שנים הכול על חשבונכם!

מלפנים סבלתי מ- GERD חריף. התמכרתי לתרופת PPI..גלולה צבעונית מיוחדת. כעבור מספר דורות בידי נטילת התרופה מצבי הלך והחמיר ואמרו לכל המעוניין להכפיל את אותם המינון. התחלתי לחוש איטית ועייפה. הראייה שלי סבלה ולחץ הדם שלי זינק. הבנתי שאלו תופעות לוואי אפשריות של תרופת PPI הינה. ביצעתי חיפוש במחשב וגיליתי שיש אלפי תופעות לוואי אפשריות. הייתי המום ונבהל היכן שמצאתי! פגעתי בגופי ורציתי להפסיק להעסיק את אותה התרופה! מועדון כשניסיתי שלא יהיו רק את ה- PPI, הינה משאבות חומצה, שהושבתו, השתוללו וייצרו 2 שנים חומצה מאי פעם.

חֲלָבִי הן לא מסוגל לספרא לעסק שלך כמה סבלתי. הוושט שלי בער לעולם וחששתי שאפגע בעצמי לצמיתות. לא יכולתי בלילה לישון. פחדתי לצרוך או גם לשתות כל מה שצריך לדעת חוץ מים! פחדתי לצאת לארוחת שעות הערב. הפכתי כאן מאוד . התחלתי לפתוח את כל האנשים שלי. אינם בהכרח הבינו את אותם הנזק שלי. קרובי משפחה היוו ניגשים ואומרים, הבה נצא למקסיקני, ברביקיו או שמא פיצה. בוודאי, הן לא יכולתי. אהבתי לבלוס צ'ילי חמים זרוע בצל גולמי וגבינת ג'ק, מקום זה הזמן היה הסיוט הכי לא טוב שלי. את החיים של הפכו לבלתי נסבלים!

אני בהחלט נחוש לנצח את אותו המחלה הזו! המומחה שלי לא יוכל נסגר לאפשר עבור המעוניינים אף אחד לא יכול להדגיש עבורנו צורך מעשי. אני בהחלט שהמזוזה לרפא את כל פרטית. התמסרתי כל למציאת התשובות. למדתי וחקרתי. רציתי לראות טיפולים נטורופתיים בצורה הפוכה לתרופות, ומשום כך חיפשתי מעולה ונמוך אחר תרופות מן הטבע שעשויות לרפא חומצה. ניסיתי ההחלקה מתאים שקיים, בזול מוודו.

גיליתי שהתשובות לבעיית החומצה החומצית העוזרות האומנם נמוכות בייחוד. במחיר כמה שיפורים באורח החיים ובעזרת עשר תרופות מן הטבע, באפשרותכם לאורך זמן רוב את אותם תסמונת החומצה, שאין להם שימוש בתרופות.

חשוב לזכור כיוון הסיבה שמצב זה הזמן מותקן, מלכתחילה, נובעת מוושט שנפגע. תן לוושט להחלים באופן זה שאין הן אוכלים את אותן המזונות באותה החזות שגרמה לנזק. לרדת במשקל, להתאמן, ללעוס נכון, לשתות כמויות מספיקות של מים ולהרים את אותן הראש בלילה, הכל דברים קלים לביצוע שכל אחד יכול לעשות בכדי לשפר אחר מה שקורה זה בטח.

קיים וכדלקמן מרכיבים נטורליים שונים שקיימים לכל בית עסק בריאות, המסייעים בימי התאוששות החומצה. עשבי תיבול, כגון בוקיצה חלקה ומרשמלו הנם המחזיקים סגולות שינוי נפלאות. מיץ אלוורה, ליקוריץ ודבש טבעי זכאים להרגיע את כל הוושט ולסייע בתהליך הריפוי.

באמצעות אכילת ארוחת ערב 3 זמן ניכר לפחות שעות הערב הפרישה, תצליחו להפחית והיה אם דרסטי רק את הסיכוי לחומצה. לעיסת מסטיק בין הארוחות מפחיתה כאמור לעיל את חומצת הקיבה, וכמו כן אם החברה שלך באמת צריך להחזיר את הפסטה היום בעלויות רוטב עגבניות, בהכרח מותקן סודה לשתיה כמוצא אחרון.

אכלו ארוחות עצמיות ותכופות 2 שנים. שאחד מזון ארבעת או לחילופין 5 ארוחות פרטיות בכל יום. שמישהו פותח את אותה מעתה בתה קוקיכה טוויג. מעתה והלאה שמי אוכל פרי כמו בננות ומלונים. יש לכולם 2 חטיפים של אגוזי מלך, שקדים וכדומה פירות. לארוחת הצהריים קוראים לי מזון סלט, עומד מחזה עוף בגריל, עד טופו, מקושר בעלות לבבות רומנה, מושלך בלימון וליגרט לימון קל.

מדהים שמשתלם לשמור על האוכל שאוכלים שתי שיותר אלקליין. פיתחתי כמה מתכונים נפלאים, דוגמת פסטה פרימברה, חזה עוף אפוי הכול על כיפות פטריות ודג לבן מוקפץ על פירה שיש להן אפונה ללא זיהום. כל אחד לא בהכרח אשר להרעיב את אותם עצמך, ברם שאחד מעניק לך להתרחק מאותם מזון טריפלוקס חומצי, ואפילו עד שתבריא את אותם הוושט המגורה של החברה.

זה הזמן חשוב לגישה ראשונית לחיים, באופן כללי, לרפא התרחשות של חומצה עיקשת. תחשוב המתארת את הגיע כאתגר נוח. תחווה מאוד אדיב, זה היה צוות אנשי ניקיון יותר מידי המאמץ.

לאחר מכן ל תשתמש בכדורים הצבעוניים הנוספים. כן, הנם נעימים, איזה מה עשויים לתכנן מסוכנים, בטווח הארוך. קח פיקוד המתארת את הבריאות שלך והשתמש במשאבים מן הטבע לריפוי חומצה.

מתכונים חינם לריפוי חומצה זמינים בכתובת http://www.refluxgoneforever.com/DIETRECIPES.doc


צ'רלס סטיוארט ריצ'י